
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8532240020 |
| Capacitance | 100 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Voltage Rating | 100 V |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.6 mm |
Stock: 13055
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.02941 | $0.29410 |
| 50 | $0.02747 | $1.37350 |
| 100 | $0.02565 | $2.56500 |
| 500 | $0.01881 | $9.40500 |
| 1000 | $0.01693 | $16.93000 |
| 3000 | $0.01527 | $45.81000 |
| 5000 | $0.01377 | $68.85000 |
| 10000 | $0.01128 | $112.80000 |
